Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Białogard i okolic Białogardu .

Sala weselna Jubilatka Białogard

Sala weselna  BiałogardI w końcu nadszedł ten dzień, biała suknia, garnitur na miarę, niebotycznie wysokie szpilki, gołębie i tłum gości skandujących sto lat!...a teraz tylko do sali weselnej i ... zabawa do białego rana! Ale ... wedlug znanych przesądów potknięcie się na progu przez parę młodą może przynieść nieszczęście i właśnie na straży tego, aby się tak nie stało - stoimy my - JUBILATKA – sala weselna, w której zatrzymuje się czas, a wszystkie problemy dnia codziennego ulatują, byście mogli z radością bawić się z młodą parą!
Dlatego ważne jest, by w tej szczególnej chwili, ktorą zapamiętamy na całe życie, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Warto wybrać salę weselną z odpowiednim klimatem, wystrojem, ale też właściwą obsługą, która swoją kulturą i uśmiechem sprawi, iż wasi goście będą zachwyceni przyjęciem.
Z pewnością ślub jest niezwykłym momentem w życiu każdego człowieka, a wspomnienia o tym dniu na zawsze pozostają w pamięci. Wiemy, jak ważne są szczegóły, dlatego staramy się pomóc w doborze odpowiedniego menu, ale także stworzeniu takiego klimatu, aby ta noc stała się niezapomnianą i przez lata przywoływała uśmiech na naszych twarzach i łezkę wzruszenia. Jubilatka – najlepszy lokal na wesele!

Sala weselna Jubilatka
ul. 1go Maja 74
78-200 Białogard
533 363 343
NIP:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://jubilatka.eu/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna