Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Bielawa i okolic Bielawy.

Sala weselna ROD Wolność Bielawa

Sala weselna BielawaWesele, urodziny, komunia, przyjęcie rodzinne szukasz lokalu my go posiadamy więc zapraszamy;
Zarząd ROD Wolność dysponuje piękną, przestronną salą na 90 osób, z zapleczem kuchennym , szatnią, wc. oraz znajdującym się w tym samym budynku hotelem z 3 pokojami o łącznej ilości łóżek 18 sztuk( w tym 5 wersalek dwu osobowych) do dyspozycji gości jest łazienka z prysznicami.
Budynek sali znajduje się w otoczeniu przyrody na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w spokojnym miejscu Bielawy gdzie każda uroczystość z pewnością będzie zaliczana do udanych, teren jest ogrodzony co daje bezpieczeństwo dla najmłodszych gości.
Chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. zapraszamy w każdą środę w godzinach 17-18 do biura Zarządu ROD "Wolność" na ul. Sportowa 1a
Zdjęcia sali można zobaczyć w galerii.

ROD Wolność
ul. Sportowa 1a
58-260 Bielawa
NIP:
605 335 841
rodwolnosc.pl
http://rodwolnosc.pl.tl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna