Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Bielawa i okolic Bielawy.

Sala weselna Sowia Dolina Pieszyce

Sala weselna PieszycePAKIET TRADYCYJNY
Powitanie Pary Młodej chlebem i solą (na życzenie).
Toast z lampką szampana.
Obiad, deser, przekąski, dania ciepłe (2 do wyboru), napoje (wliczone w cenę), open bar z kawą i herbatą.
Dekoracje weselne.
Noclegi (opcjonalnie).
Kompleksowa pomoc przy organizacji wesela (doradztwo w zakresie wyboru oprawy muzycznej, limuzyny, słodkości itd.).
NOWOŚĆ! Możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w ogrodzie.

PAKIET BANKIETOWY
Powitanie Pary Młodej toastem z lampką szampana.
Obiad (serwowany w wazach i na półmiskach), ciasto, tort (we własnym zakresie), przekąski, dania ciepłe napoje, open bar z kawą i herbatą.
Dekoracje weselne.
Kompleksowa pomoc przy organizacji wesela (doradztwo w zakresie wyboru oprawy muzycznej, limuzyny, słodkości itd.).
NOWOŚĆ! Możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w ogrodzie.

Sowia Dolina EUulental Sp.z.o.o.
Kamionki 65
58-250 Pieszyce
NIP: 8821366841
74 836 58 77
fax 74 836 53 59
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://pl.sowiadolina.com.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna