Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Chorzów i okolic Chorzowa.

Chorzów sale weselne

Szukasz sali weselnej?? Szukasz pięknego lokalu na Twoje wesele?? Pomożemy Ci szybko i łatwo odnaleźć miejsce na Twoje wymarzone wesele. Poniżej prezentujemy Państwu sale, lokale, restauracje, hotele i domy weselne które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. 

 

 

Sala Weselna Chorzów Restauracja Cechowa

Sala weselna ChorzówDom weselny słynie z 20-letniej tradycji wytwornych przyjęć, uroczystości weselnych i balów. Odbywać się one mogą w sali balowej mieszczącej 120 osób, 40- osobowej sali przyjęć oraz w kameralnej sali bankietowej, w której w warunkach komfortowych bawić się może 30 gości. Goście mogą również skorzystać z balkonów i tarasów.
Przedsiębiorstwo handlowo-gastronomiczne "BETA" E.B. Krzymińscy. Pierwsza w Chorzowie prywatna restauracja "Cechowa", Dom Weselny "Rzemieślnik" powstała w 1980 r., podtrzymuje tradycje wytwornych przyjęć, uroczystości weselnych, balów itp.

 

 

Czytaj więcej...

Sala Weselna Chorzów Hotel Gorczowski

Sala Weselna ChorzówWesela w Hotelu Gorczowski**** w Chorzowie
Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na wesele w Chorzowie lub na Śląsku, to nie znajdą Państwo bardziej odpowiedniego niż nowo otwarty Hotel Gorczowski ****. To wyjątkowe miejsce urzeka swoimi wnętrzami i zaskakuje kartą menu, która zaprasza w magiczną podróż pełną wielorakich smaków z całego świata. W tak ważnym dniu, pełnym magii i niezapomnianych chwil wszystko musi być doskonałe. Naszym priorytetem jest, aby ta jedna z najpiękniejszych chwil w życiu na zawsze pozostała w Państwa pamięci i zaproszonych gości. Ten dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dbałości o najmniejszy detal, dlatego organizację warto przekazać specjalistom w tym zakresie. Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie i ze szczególną troską.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Chorzów Roma

Sala Weselna ChorzówLokal posiada dwie estetyczne sale mogące pomieścić łącznie 120 osób. Duża sala do 70 osób, mała sala do 50 osób. W zależności od liczby gości, możliwy jest różny układ stołów. Państwo Młodzi mogą udekorować salę według własnego uznania lub zlecić dekorację gospodarzom. 

Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą, fachową obsługę, która jest do dyspozycji Państwa Młodych podczas trwania uroczystości.
Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu. Zapewniamy szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek. Zestaw potraw ustalają Państwo według własnego uznania.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Chorzów Kamienny Kasztel

Sala Weselna ChorzówUroczystość zaślubin to czas szczególnej radości. Chcielibyśmy aby to wydarzenie było najpiękniejszym dniem zarówno w życiu Nowożeńców jak i przybyłych Gości.
Restauracja Kamienny Kasztel oferuje Państwu możliwość organizacji przyjecia weselnego. Nietuzinkowe wnętrze, przepiękne dekoracje i wysmienite jedzenie to klucz do udanego wesela.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Sala Weselna Chorzów Sztygarka

Sala Weselna Chorzów SztygarkaPrzyjęcie weselne to piękny spektakl, gdy ogląda się je z perspektywy gościa. Niegasnące uśmiechy, ciepłe gesty, sala jak z bajki, wykwintne menu… Za spektaklem stoi jednak reżyser, który musi zadbać o każdy detal. W jego rękach leży efekt finalny, a także poczucie spokoju i komfort Pary Młodej, która w tym dniu powinna po prostu cieszyć się sobą. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją przyjęć weselnych, zapewniając niezachwiany spokój i pewność naszym klientom. Reżyserujemy niebanalne wesela z troską o każdy szczegół i zadowolenie wszystkich z gości. Zapewniamy kompleksową oprawę wydarzenia: od stylowych wnętrz, przez zachwycające menu, aż po apartament dla Młodej Pary, który wypełnia romantyczna atmosfera. Sprawiamy, że wesele przemienia się w olśniewający spektakl, nie tylko dla Gości, ale także dla jego głównych bohaterów.

Czytaj więcej...

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna