Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Czeladź i okolic Czeladźi.

Sala weselna Czeladź HOTEL SZAFRAN

Sala weselna Czeladź HOTEL SZAFRANZORGANIZUJ Z NAMI PRZYJĘCIE

Na potrzeby instytucji, firm i agencji eventowych kompleksowo przygotowujemy imprezy, które łączą satysfakcję kosztowania wyśmienitej kuchni z zabawą, biznesem lub po prostu przyjemnością przebywania w niezwykłej przestrzeni. Każde wyzwanie możemy zrealizować. To dla nas zaszczyt móc spełniać życzenia naszych Gości.

Podejmowanie wyzwań to nasza pasja. Dzięki niezawodnej obsłudze i gotowości, nowoczesnej infrastrukturze, logistycznemu doświadczeniu, do zmierzenia się z najoryginalniejszymi zamówieniami obsługiwaliśmy już imprezy na polach golfowych, na naszym parkingu wystąpił pokaz tańca koparek, po którym odbyła się wystawna kolacja. Daliśmy również popis kreatywności przy komponowaniu całkowicie zielonego menu, przygotowywaliśmy spektakularne pokazy kuchni molekularnej oraz wykazaliśmy się elastycznością przy wydawaniu eleganckiego przyjęcia dla 300 osób.

W Hotelu Szafran urządzisz:

wesela
komunie
chrzciny
stypy
studniówki
​przyjęcia okolicznościowe

 

HOTEL SZAFRAN
Będzińska 82
41-250 Czeladź
NIP: 625-238-09-85
32 7843 100
32 7843 103
32 7843 140
698 759 202
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.hotelszafran.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna