Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Giżycko i okolic Giżycka.

Sala weselna Giżycko Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów

Sala weselna Giżycko Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi OstrówWesele na Mazurach w Pięknej Górze koło Giżycka – to propozycja dla wszystkich par, które marzą, aby ten wyjątkowy dzień w ich życiu miał miejsce w otoczeniu przyrody, w miejscu ustronnym, ukrytym wśród mazurskich lasów i jezior. Przyjęcia weselne w „Łabędzim Ostrowiu" łączą elegancję i komfort z niepowtarzalnym wrażeniem miejsca zagubionego w mazurskiej głuszy.
„Łabędzi Ostrów" położony jest jedynie 3,5 km od Giżycka, 100 km od Olsztyna i 260 km od Warszawy.
Ogromnym atutem jest wyjątkowe położenie na malowniczym półwyspie, z jednym z najpiękniejszych tarasów widokowych w tej części Mazur oraz wyśmienite i bogate menu.
Wszyscy, którzy cenią kontakt z naturą mogą się przekonać, że nie ma nic piękniejszego niż rozpoczęcie wspólnego życia z „drugą połówką" w miejscu z dala od cywilizacyjnego zgiełku, w otoczeniu spokoju i pięknych widoków- w „Łabędzim Ostrowiu".

OFERTA WESELNA

Przygotowanie wesela jest czasochłonne, począwszy od kwiatów, dekoracji sali bankietowej, oprawy muzycznej- kończąc na indywidualnym doborze propozycji weselnych potraw- abyście Państwo mogli uroczyście świętować ten wyjątkowy dzień, postaramy się pomóc przy organizacji szczegółów.
Nasza oferta obejmuje organizację przyjęcia weselnego, noclegu i poprawin, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb: na Sali Głównej, w Klubie Żeglarza, w wiacie grillowej nad jeziorem lub na statku.
MIEJSCE ORGANIZOWANIA PRZYJĘĆ:

Główna Sala Weselna: przez cały rok proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w stylowej i przestrzennej sali bankietowej. Sala, w której pomieścić możemy do 120 osób posiada parkiet do tańca.

Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów"
Piękna Góra koło Giżycka
11-500 Giżycko
87 428 59 37
609 099 667
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://pieknagora.pl/

Notówka" Sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 40
34-500 Zakopane
NIP: 736-000-59-19

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna