Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Jarosław i okolic Jarosławia.

Sala weselna Rokietnica JAŚMINOWY DWÓR

Sala weselna Rokietnica JAŚMINOWY DWÓRJaśminowy Dwór to wymarzone miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Oferujemy znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalny klimat.

Do dyspozycji Państwa oddajemy dwie luksusowo urządzone sale:

Sala Kryształowa – 200 osób
Sala Bursztynowa – 130 osób
W połączeniu dwóch sal – 350 osób
Zapewniamy:

Szeroką ofertę dań i przekąsek, z których nasi kucharze pomogą Państwu skomponować menu weselne według upodobań
Stoły w układzie biesiadnym lub okrągłe 10 i 8-osobowe
Apartament dla Nowożeńców na noc poślubną wraz ze śniadaniem

 


Promocyjne ceny pokoi dla gości weselnych
Bezpłatny parking
Przestronny ogród z alejkami i tarasami
Plac zabaw dla dzieci

 

JAŚMINOWY DWÓR
ROKIETNICA 683
37-562 Rokietnica
NIP:
781-212-016
781-210-212
781-211-212
781-210-210
781-210-212
info@jasminowy dwór.pl
http://jasminowy-dwor.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna