Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Jastrzębie-Zdrój i okolic Jastrzębia-Zdróju.

Sala Weselna Jastrzębie Zdrój AMRESTIS

Sala Weselna Jastrzębie Zdrój AMRESTISOrganizacja wesel
Wesele – słowo, w którym kryją się niezwykłe emocje. To czas wyjątkowy, a przynajmniej takim powinien być. Rozumiejąc to doskonale, oferujemy Państwu organizację przyjęcia, które uświetni tak wyjątkowe chwile w życiu. Wiemy też, jak wysokie mają oczekiwania nasi goście. Od lat wsłuchujemy się w nie i staramy wychodzić naprzeciw. Łączymy bardzo dobrą lokalizację z estetyką sali, kunsztem organizatorskim, doskonałą kuchnią oraz obsługą kelnerską na najwyższym poziomie. A wszystko doprawiamy pełną finezji i elegancji dekoracją. Dzięki temu nasi goście czują się u nas wyjątkowo. Każdy element organizacyjny jest dla nich prawdziwą ucztą. Raz dla oka, raz dla podniebienia.

 

Bo my dbamy o każdy szczegół, każdy detal. Chcemy, by tego dnia wszystko było idealne. By zachwycało, przyciągało spojrzenia. By na sali panował wyjątkowy klimat, goście mogli cudownie się bawić, a Państwo Młodzi cieszyć się i delektować chwilą, nie martwiąc o nic. Takie powinno być przecież wesele.

Dom Przyjęć AMRESTIS
ul. Energetyków 14
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 6332138105

Telefon:
+48 32 4761 006
+48 510 539 931
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://amrestis.pl/Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna