Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Jastrzębie-Zdrój i okolic Jastrzębia-Zdróju.

Sala Weselna Jastrzębie Zdrój Hotel Dąbrówka

 Sala Weselna Jastrzębie Zdrój Hotel DąbrówkaBez względu na to czy planowane jest duże przyjęcie weselne  czy kameralne spotkanie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi, Kompleks Dąbrówka jest idealnym miejscem na jego organizację.  Jesteśmy przygotowani, aby zapewnić przyjęcie dostosowane do potrzeb naszych Gości. 


Zaproponujemy najlepsze rozwiązania, 
aby ten dzień na zawsze został w pamięci jako najpiękniejszy w życiu. 
Zawsze staramy się sprostać wszystkim wymaganiom,  a nasze długoletnie doświadczenie jest gwarancją na rzetelną realizację nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

 

Jesteśmy w sercu Jastrzębia-Zdroju. Zdrój jest tą częścią miasta, w której najbardziej ujawnia się uzdrowiskowa przeszłość Jastrzębia-Zdroju, a Hotel Dąbrówka położony jest w jego najpiękniejszej części – Parku Zdrojowym. Zarówno zabudowa, jak i klimat nawiązuje do XIX- i XX- wiecznych tradycji uzdrowiskowych.
Dziś jest to najspokojniejsze i najładniejsze miejsce w mieście, będące jego wizytówką, a jednocześnie położone bardzo blisko centrum.
Dlatego bez względu na to, czy Jastrzębie-Zdrój jest punktem docelowym, czy przystankiem w Twojej podróży, zapewniamy, że zawsze łatwo i szybko dotrzesz z Dąbrówki zarówno do najważniejszych punktów miasta, jak i do głównych szlaków komunikacyjnych.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
+48 32 476 27 04
533 876 242
Dyrekcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Marketing:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


"MOC NATURY" Sp. z o.o.
ul. 1 Maja 49
44-330 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 633-20-59-216
REGON: 277638370
KRS: 0000042919

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna