Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Jastrzębie-Zdrój i okolic Jastrzębia-Zdróju.

Sala Weselna Jastrzębie Zdrój AGATA

Sala Weselna Jastrzębie Zdrój AGATAW Domu Przyjęć Agata można miło i przyjemnie spędzić czas przy dobrym, domowym jedzeniu. Dysponujemy klimatyzowaną, gustowną salę dla 90 osób, z wydzielonym podestem dla muzyków oraz wyjściem na taras, lub mniejszą salą, idealną na bardziej kameralne imprezy, mieszczącą 40 osób. Dodatkowo Domu Przyjęć "Agata" usytuowany jest na obrzeżach miasta wśród zieleni, z dala od siedlisk ludzkich i ruchliwych dróg, dzięki czemu stwarza on niepowtarzalną atmosferę ciszy i spokoju. Posiadamy także ogrodzony i dobrze oświetlony parking dodatkowo wzmacniajacy poczucie bezpieczeństwa. Dla gości nie lada atrakcją są dwie duże ogrodowe altany z grillem oraz kuchnią polową.

 

Po szampańskiej zabawie oferujemy także noclegi w nowoczesnych i przestronnych pokojach. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

 

Dom Przyjęć Agata
Adres: Boża Góra Prawa 31,
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Telefon:32 473 53 97
NIP: 6331523284

http://www.domprzyjecagata.com.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna