Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Jaworzno i okolic Jaworzna.

Sala Weselna Jaworzno Szczakowiec

Sala Weselna Jaworzno SzczakowiecUsługi
Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, bankiety oraz spotkania biznesowe. Posiadamy klimatyzowane pomieszczenia oraz wspaniałych kucharzy.
Rodzaj klientów
Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych, jak i o dużych przedsiębiorstwach.
Zamówienie
W celu zamówienie usług skontaktuj sie z nami telefonicznie lub mejlowo.
Usługi
Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług: Organizujemy wesela, bankiety okolicznościowe, komunie, chrzciny.

 

Zapewniamy transport ekskluzywnymi samochodami, zapewniamy odwóz gości specjalnym mikrobusem
Photo
Rodzaj klientów
Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.
Photo
Zamówienie
Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas klientami..
693 363 581 lub 32 615 19 58
Lub emajlem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Jaworzno ul. Stefana Batorego 38

 

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna