Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Kraśnik i okolic Kraśnika.

Sala Weselna Kraśnik BIAŁA RÓŻA

Sala Weselna Kraśnik BIAŁA RÓŻADom Weselny Biała Róża jest własnością firmy "Moto-Art s.c. E. Przedwojski, M.Serwin, K.Przedwojski ".
Nasza firma powstała w 1989 roku i jest firmą rodzinną.
Organizacją wesel zajmujemy się od 2009 roku.
Możemy obsłużyć wesela jak i przyjęcia okolicznościowe.

  

 

 

 

 

 

 

Organizujemy:

wesela
komunie
chrzciny
imieniny
urodziny
uroczystości jubileuszowe
bale sylwestrowe
bale studniówkowe
bankiety firmowe
szkolenia
pokazy
prezentacje
i inne imprezy okolicznościowe

Dom Weselny Biała Róża
23-200 Kraśnik
ul.A.Struga 5
693 120 360
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.biala-roza.eu/

Moto-Art
E.Przedwojski M.Serwin K.Przedwojski
ul.A.Struga 5
23-200 Kraśnik
NIP: 715-020-16-20
81 88 44 653
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna