Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Krosno i okolic Krosna.

Sala Weselna Krosno G-KATERING

Sala Weselna Krosno G-KATERINGSala weselna w Krośnie ul. Bieszczadzka
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wirtualnej panoramy Sali weselnej w Suchodole oraz Sali weselnej w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta wesela
OBIAD DWU DANIOWY DO WYBORU
OD 4-5 DAŃ PO OBIEDZIE
OD 6-10 PRZYSTAWEK NA ZIMNO
PIECZYWO NA STOŁACH
CHLEB OKRĄGLY NA PRZYWITANIE
ZESTAW NAPOJI 0,33 BEZ OGRANICZEŃ
NAPÓJ W DZBANKU
NAPOJE CIEPŁE BEZ OGRANICZEŃ
ZESTAW OWOCÓW
DESER DO KAWY PO OBIEDZIE
TORT WESELNY
CIASTKA NA STOŁACH W RÓŻNYCH GATUNKACH(WYRÓB WŁASNEJ PRODUKCJI)
PACZKI DLA GOŚCI
ZAPEWNIAMY W TOALETACH( papier, ręczniki, mydło)
OBRUSY Z MATERIAŁU
SERWETY
ŚWIECZKI
KWIATY
PEŁNA ZASTAWA STOŁOWA

W ZAKRESIE PAŃSTWA ZAMAWIAJĄCYCH:
ALKOHOL
ORKIESTRA
SALA
DEKORACJA SALI
( W razie potrzeb organizujemy dekorację Sali pod indywidualne życzenie klienta )
Każda oferta jest indywidualna i przygotowana pod klienta.
Informacje odnośnie ceny udzielamy w siedzibie firmy .

G-KATERING
Ul. WIejska 46
38-400 Krosno
668 14 12 43
668 85 43 12

http://www.g-katering.pl/

G KATERING GĄSIOR & GĄSIOR SPÓŁKA JAWNA
Ul. WIejska 46
38-400 Krosno
NIP: 6842556563

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna