Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Krotoszyn i okolic Krotoszyna.

Sala Weselna Krotoszyn ZAJAZD POD SZYSZKAMI

Sala Weselna Krotoszyn ZAJAZD POD SZYSZKAMI

Zajazd Pod Szyszkami to wspaniałe miejsce z historią w tle. Jesteśmy otwarci dla naszych Gości nieprzerwanie od 16 lat.Restauracja została 2 lata temu wyremontowana, natomiast Hotel własnie przechodzi drugi etap modernizacji. Restrukturyzacja naszego obiektu jest przeprowadzana z myślą o naszych Gościach, by mogli korzystać z naszych usług zawsze na jak najwyższym poziomie.„Zajazd Pod Szyszkami” dysponuje trzema salami dla 20, 30 i 150 osób. Nasze 16-letnie doświadczenie w branży hotelarsko – gastronomicznej, gwarantuje organizację przyjęć okolicznościowych na najwyższym poziomie.Cechą wyróżniająca Zajazd Pod Szyszkami jest najwyższa jakość dań oraz kreatywność naszych Kucharzy.Dopełnieniem serwisu potraw jest profesjonalnie przeszkolony personel.

 

 

 

 

 

 

 

ZAJAZD POD SZYSZKAMI
ul. Zdunowska 160
63-700 Krotoszyn
500 283 447
62 722 7000
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://krotoszyn.podszyszkami.pl/

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o.
Nowa Obra 75A
63-720 Koźmin Wlkp.
NIP: 621-00-37-886

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna