Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Kutno i okolic Kutna.

Sala Weselna Kutno PAOLA

Sala Weselna Kutno PAOLANasz hotel** posiada 35 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz 2 miejsca noclegowe w apartamencie. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, klimatyzację, TVHD, internet bezprzewodowy oraz telefon. Eleganckie i przytulne wnętrza, wygodne meble i kolorystyka sprzyjają wypoczynkowi i wyciszeniu.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantując przy tym zadowolenie z pobytu w naszym obiekcie.
Na terenie hotelu PaOla znajduje się sala bankietowa; mały pokój klimatyzowany do spotkań biznesowych na 20 osób; duży lokal klimatyzowany do spotkań szkoleniowych i integracyjnych dla około 200 osób.
Proponujemy również organizowanie różnego rodzaju imprez taneczno-biesiadnych i przyjęć rodzinnych.

 

 

 

 

 

 

Gwarantujemy naszym gościom wyśmienite jedzenie i komfortowe warunki pobytu.
Wszystkich gości hotelowych zapraszamy również do naszego kutnowskiego aquaparku.

PAOLA
Gołębiew Nowy 1g
99-300 Kutno
24 254 30 59
24 252 14 30
605 66 77 81
797 174 447
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.hotelpaola.pl/

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PaOla
Gołębiew Nowy 1g
99-300 Kutno
NIP: 7751433795

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna