Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Kwidzyn i okolic Kwidzyna.

Kwidzyn sale weselne

Szukasz sali weselnej?? Szukasz pięknego lokalu na Twoje wesele?? Pomożemy Ci szybko i łatwo odnaleźć miejsce na Twoje wymarzone wesele. Poniżej prezentujemy Państwu sale, lokale, restauracje, hotele i domy weselne które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. 

 

 

Sala Weselna Kwidzyn KAMERALNA

Sala Weselna Kwidzyn KAMERALNANaszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie zamykamy się w sprawdzonych schematach, wciąż poszukujemy oryginalnych rozwiązań i wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Staramy się realizować je z fantazją, ponieważ twierdzimy, że nasza praca to nie tylko doskonale opanowane rzemiosło… To również sztuka.
Nasi kucharze posiadają wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że smak potraw na długo pozostanie w pamięci Państwa gości. Nasza obsługa potrafi zapewnić doskonałą
oprawę imprezy i nadać jej niepowtarzalny klimat. Zorganizujemy Państwu obsługę imprez o różnym charakterze: lunch, przyjęcie biznesowe i dyplomatyczne,
bankiet i koktail, a także szkolenie oraz imprezę plenerową i integracyjną. 

 

Czytaj więcej...

Sala Weselna Kwidzyn DOM WESELNY RESURSA

Sala Weselna Kwidzyn DOM WESELNY RESURSAPomysłodawcą i założycielem Resursy - miejsca spotkań i firmy rodzinnej, był Zenon Głogowski. Podwoje Resursy otworto 21 lutego 2003 i od tego czasu z sukcesami prowadzą ją jego żona - Ewa Głogowska i synowa - Edyta Głogowska.
Obie Panie Miały dotychczas przyjemność ugościć w swych progach ponad 100 młodych par wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi. Organizowały również przyjęcia komunijne, bale sylwestrowe, zabawy karnawałowe, stódniówki oraz wiele innych imprez okolicznościowych i uroczystości. Mają ogromne doświadczenie w tym co robią i chętnie dzielą się tym z klientami.
Resursa podczas swej wieloletniej działalności była wielokrotnie odnawiana i dostosowywana do potrzeb klientów. Najnowszy i za razem generalny remont sali połączony z renowacją parkietu miał miejsce w 2012 roku.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Kwidzyn CKB WEIS

Sala Weselna Kwidzyn CKB WEISCKB "Weis" istnieje już wiele lat na rynku. Budynek wzniesiony w latach 1877-1879 w stylu neogotyckim z elementami architektury obronnej. Znajduje się w kompleksie obiektów Królewskie Szkoły Oficerskiej. To pięknie odrestaurowany zabytek koszarów wojskowych. Od początku swojego istnienia CKB "Weis" przyjęło za swój cel profesjonalną organizację imprez okolicznościowych.
Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie uroczystości oraz sprawdzoną i niezawodną obsługę. Niepowtarzalny wystrój sal i wyśmienita kuchnia.
Każda nasza nasza sala jest klimatyzowana.
Specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych takich jak:
bale , wesela, komunie, chrzciny, bankiety, studniówki, konferencje, szkolenia (jednodniowe, cykliczne) imprezy integracyjne.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Kwidzyn HOTEL PASJA

Sala Weselna Kwidzyn HOTEL PASJAHotel Zajazd, Restauracja "Pasja" jest doskonale przygotowany do obsługi gości l spotkań firmowych. Świadczymy wysokiej jakości usługi gastronomiczne. Swoim gościom oferujemy dużą i małą salę restauracyjną, klimatyzowaną z pełnym wyposażeniem.
Organizujemy:
- całodzienne wyżywienie w restauracji
- konferencje, bankiety
- wesela (do 100 osób)
- stypy - przyjęcia okolicznościowe
- szkolenia - seminaria
- pokazy - spotkania biznesowe
- chrzty - komunie - Sylwestra - Studniówki
- imprezy integracyjne

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Sala Weselna Kwidzyn BIAŁY DWÓR

Sala Weselna Kwidzyn BIAŁY DWÓRBiały Dwór położony jest wśród malowniczych łąk i lasów, na skraju rozległego płaskowyżu górującego nad doliną Wisły. Obronny charakter miejsca, sąsiedztwo dróg handlowych, zwłaszcza słynnego Szlaku Bursztynowego, zostały docenione już we wczesnym średniowieczu - w okolicy znajdują się liczne pozostałości osadnictwa pruskiego oraz krzyżackiego. Na początku XVI w. Podzamcze kupiła rodzina Sokołowskich herbu Pomian i wybudowała dwa dwory obronne - Biały oraz Czerwony. Biały Dwór był w kolejnych latach w posiadaniu polskich rodów Kretkowskich i Dziewanowskich, a następnie niemieckiej rodziny Boris. Opuszczony i zdewastowany po zakończeniu II wojny światowej. W 1994 r. przeszedł ponownie w prywatne ręce i obecni właściciele przystąpili do odbudowy oraz rekonstrukcji kompletnie zrujnowanych zabudowań. Dzisiaj jest hotelem pełnym dawnego uroku.

Czytaj więcej...

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna