Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Łowicz i okolic Łowicz.

Sala Weselna Łowicz RESTAURACJA POLONIA

Sala Weselna Łowicz RESTAURACJA POLONIAKamienica z XVIII w. była własnością podkomorzego gostynińskiego Mikorskiego. Na początku XIX stulecia w kamienicy mieścił się Hotel Imperial prowadzony przez Ignacego Kosiorkiewicza do 1811 r. Nazwę swoją zawdzięczał wizycie i gościnie największego wodza ówczesnej Europy. 18.12.1806 r. w kamienicy zatrzymał się, podążający do Warszawy po zwycięstwie pod Jeną i Auerstaedtem – Napoleon Bonaparte. W oberży Kosiorkieiwcza spożył obiad, następnie odbył narady, wysłał kuriera do Berlina i około godz. 20 wyruszył w dalszą drogę do Warszawy. Pamiątką po zdarzeniu jest tablica odsłonięta w 1981 r.
W 1821 r. właścicielem hotelu został Jakub Mikutowicz, od połowy XIX w. pomieszczenia hotelu zostały przeznaczone na cele mieszkaniowe. Przed wybuchem I wojny świtowej powstał tu Hotel Polski, zniszczony w wyniku działań wojennych.

 

 

 

 

 

Po odbudowie 1926 r. kosztem Karola Pruchnau’a w kamienicy otwarto Hotel Polonia a na parterze restaurację Cafe Polonia. Od 1936 r. właścicielem kamienicy została rodzina Jagielskich. W pomieszczeniach parteru przez wiele lat miał swoją siedzibę Łowicki Oddział PTTK. W 1998 r. w 90. rocznicę powstania PTK i 35. rocznicę powstania Koła Przewodników odsłonięto pamiątkową tablicę. Obok znajduje się niewielki park założony ok. 1886 r. zw. Ogrodem Saskim.

Restauracja Polonia
ul. Stary Rynek 4
99-400 Łowicz
NIP:
46 838 30 18
502 011 666
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://lowicz-polonia.pl/

DANUTA WALENTOWICZ RESTAURACJA "POLONIA" MID TRANSPORT Danuta Walentowicz Marek Sęk s.c.
ul. Stary Rynek 4
99-400 Łowicz
NIP: 8341000502

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna