Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Lubin i okolic Lubina.

Sala Weselna Lubin RESTAURACJA DWORCOWA

Sala Weselna Lubin

Przez wiele lat działalności mieliście Państwo okazję organizować w naszej restauracji niezapomniane przyjęcia rodzinne, firmowe i okolicznościowe. Zarówno my, jaki i nasi goście mają z tym miejscem miłe wspomnienia. Pragniemy je przywołać i powrócić do nazwy, która pomimo wielu lat, nadal funkcjonuje wśród mieszkańców Lubina. Restauracja DWORCOWA powraca po latach dźwigając bagaż doświadczenia i tradycji.Oddajemy Państwu do dyspozycji dwie sale w ponad stu letnim budynku, w którym niegdyś mieścił się Hotel Pirinz Wilhelm. Poprzez wiele lat działalności najbardziej w pamięci mieszkańców naszego miasta zapisała się jednak Restauracja Dworcowa.

 

 

 

 

 

 

Cieszymy się że od wielu lat darzycie nas Państwo zaufaniem i spędzacie w naszych murach najważniejsze chwile swojego życia organizując przyjęcia weselne swoje i swoich bliskich. Czując ogromną odpowiedzialność dołożymy wszelkich starań aby koleje wesele w Dworcowej zapamiętali Państwo i mile wspominali przez wiele lat.

Dwie sale, którymi dysponujemy dają nam możliwość zaoferowania Państwu organizacji niezapomnianej imprezy, dopasowanej do Waszych potrzeb i upodobań. Dodatkowo wspaniałe potrawy przygotowane przez naszego Szefa Kuchni pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się tym wyjątkowym dniem. W naszej kuchni korzystamy wyłącznie ze świeżych składników i naturalnych przypraw i ziół. Wszystkie potrawy są przygotowywane w naszej kuchni od podstaw, bezpośrednio przed weselem, dzięki czemu otrzymują Państwo potrawy najwyższej jakości, które zachowują wszystkie walory smakowe jak i żywieniowe.
Bezpośrednio przed restauracją i w jej sąsiedztwie znajdują się dwa parkingi mogące pomieścić kilkadziesiąt aut. Dwa ogródki znajdujące się bezpośrednio przed restauracją dają możliwość spędzenia chwil na świeżym powietrzu lub organizacji imprezy pod gołym niebem.

RESTAURACJA DWORCOWA LUBIN
59-300 Lubin, ul. Kolejowa 7

tel. +48 76 843 47 96
kom. 668 678 785

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://restauracjadworcowa.pl

REGON:390264107
NIP:6920003589

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna