Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Lublin i okolic Lublina.

Sala weselna Lublin Hotel Victoria

Sala weselna LublinJako jedyny hotel w Lublinie dysponujemy niepowtarzalną salą na XI piętrze hotelu. Sala ta jest połączona z przylegającym do niej tarasem widokowym. To idealne miejsce np. na drugi dzień wesela lub na kameralny obiad, czy niedzielny grill wśród roztaczającej się panoramy Lublina. Z góry można podziwiać większość charakterystycznych budynków w mieście: Stare Miasto, Stadion Arena Lublin, Aqua Lublin, Politechnikę Lubelską. Dzięki temu Taras Widokowy Hotelu Victoria jest wymarzonym miejscem na ślubną sesję zdjęciową, dlatego każdej parze, która zdecyduje się u nas na rezerwację wesela oferujemy darmowe udostępnienie tej powierzchni do zdjęć. Od niedawna istnieje możliwość organizacji ślubów poza Urzędem Stanu Cywilnego. Taras Widokowy Hotelu Victoria spełnia wszystkie wymogi do organizacji ślubu w plenerze.

Hotel Victoria
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60
20-016 Lublin
+48 81 532 70 11 - 13
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.victorialublin.pl

Capital Park SCSp - Grupa Hotelowa spółka jawna
ul. Piłsudskiego 44,
35-001 Rzeszów
NIP: 813-367-25-24

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna