Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Mława i okolic Mławy.

Sala Weselna Mława ORIENTAL HOUSE HOTEL

Sala Weselna Mława ORIENTAL HOUSE HOTELORIENTAL HOUSE HOTEL MŁAWA TO OBIEKT ZNAJDUJĄCY SIĘ 300M OD GŁÓWNEGO RYNKU MIASTA. łatwy dojazd z drogi krajowej E 7 wystarczy zjechać na światłach w kierumku działdowa i po 500 m znajduje się obiekt. Organizujemy wiele imprez okolicznościowych, szkoleń i małych konferencji. do dyspozycji mamy dwie małe salki konferecyjno-szkoleniowe po ok 20 osób każda bądż możliwość zarezerwowania sali restauracyjnej na 100 osób. Istnieje mozliwość skorzystania z projektora ekranu i innych urządzeń multimedialnych i szkoleniowych. w całym obiekcie działa sieć internetowa z szybkim łączem.
Oriental House to restauracja hotel mini drink bar zapewniający kameralną atmosferę ielastyczne podejście do potrzeb gości.
Naszymi gośćmi są najczęściej przedstawiciele firm odwiedzających miasto Mława.

 

 

 

 

 

 

Oriental House Hotel
ul. Warszawska 40A
06-500 Mława
NIP:
23 654-84-62
662-326-666
orientalhaus.dobrynocleg.pl
www.oriental-house.pl

 

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna