Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Mysłowice i okolic Mysłowic.

Sala Weselna Mysłowice TROJAK HOTEL

Sala Weselna Mysłowice TROJAK HOTELTrojak" to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, ale i pracy. Z dala od zgiełku miasta organizujemy szkolenia, konferencje, kongresy oraz imprezy okolicznościowe, w tym catering. Szerokie możliwości organizacji imprez umożliwiają przygotowanie oferty pod indywidualne potrzeby każdego klienta..

Nasz obiekt dysponuje 4 salami wielofunkcyjnymi,które idealnie nadają się na spotkania biznesowe czy bankiety, Sale mogą pomieścić łącznie 500 osób..
„Trojak" dzięki wyjątkowemu położeniu w parku leśnym , na przedmieściach Mysłowic, pozwoli Państwu spędzić czas w spokojnej, przyjaznej atmosferze, zapominając o pośpiechu dnia codziennego.

 

 

 

 

 

Dodatkowym atutem obiektu jest lokalizacja w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Kraków - Warszawa, zatem łatwo do niego dojechać prawie z każdego miejsca w kraju.

Nasz obiekt to doskonała baza do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń edukacyjnych, a także prezentacji marketingowych oraz imprez okolicznościowych.
Dysponujemy czterema wielofunkcyjnymi salami, które mogą pomieścić jednocześnie ponad 500 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz internet bezprzewodowy.
Standardowe wyposażenie sal:

ekran
rzutnik multimedialny
flipchart
nagłośnienie
bezprzewodowe łącze internetowe
wszystkie sale w pełni klimatyzowane


FIRMA POLMIS Hotel Trojak,
ul. Stadionowa 11
41-400 Mysłowice
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://hoteltrojak.pl/
NIP 222-08-20-953
REGON 240551719

(32) 222 50 91
(32) 222 65 63


(32) 318 21 33
728 48 30 02
fax: (32) 222 12 84

 

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna