Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Mysłowice i okolic Mysłowic.

Sala Weselna Mysłowice SZYB BOŃCZYK

Sala Weselna Mysłowice Szyb Bończyk to miejsce niezwykłe.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy cztery sale kompleksu bankietowego Szyb Bończyk, które łącznie mogą pomieścić 160 gości weselnych. Sale bankietowe Jan i Zosia, sala taneczna i podziemna – koncertowa. Okrągłe – modne w krajach anglosaskich?

Czy prostokątne – tradycyjne? Wybór układu stołów pozostawiamy Wam, choć oczywiście służymy radą i doświadczeniem.


Tu historia spotyka się z teraźniejszością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W jedynym z nielicznych takich w Polsce, zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia Twojego życia.

 

 

 

 

 

 

Zaproś do nas gości na Swoją uroczystość, spędź wyjątkowe chwile w doborowym towarzystwie, pracuj podczas przełomowej konferencji, pokaż światu swoją wystawę, wsłuchaj się w dźwięk muzyki granej na żywo.
Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Szyb Bończyk to niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Górnego Śląska. W skład kompleksu Szyb Bończyk wchodzą cztery sale, mogące pomieścić w sumie 160 gości weselnych. Sale bankietowe zostały urządzone w budynku działającego w latach 1911-1984 szybu nieistniejącej już Kopalni Mysłowice.
Zapoznaj się z konfiguracją stołów na Sali Bankietowej Jan. Stoły okrągłe na 96 osób lub stoły prostokątne na 100 osób.
Sala Jan – stoły okrągłe - minimum 75 osób, maksymalnie 96 osób:
- 6 stołów x 12 osób +stół pary młodej prostokątny 6 osób = 78 miejsc
- 6 stołów x 14 osób + stół pary młodej okrągły 2 osobowy = 86 miejsc
- 6 stołów x 14 osób + stół pary młodej okrągły 4 osobowy = 88 miejsc
- 6 stołów x 14 osób + stół pary młodej okrągły 6 osobowy = 90 miejsc
- 6 stołów x 14 osób + stół pary młodej prostokątny 6 osobowy = 90 osób
- 6 stołów x 14 osób + stół pary młodej okrągły 12 osobowy = 96 miejscOczywiście w zależności od końcowej ilości osób o której poinformują nas państwo na 7 dni przed uroczystością wtedy dopiero ustalimy miejsca przy stołach które dostosujemy do ostatecznej liczby potwierdzonych gości – stoły mogą mieć różną konfiguracje 14, 13, 12, 11, 10 osób. Dobrze, jak zachowamy 6 stołów na Sali + stół pary młodej ponieważ mamy wysoki komfort dla gości w poruszaniu się po Sali.

Sala Jan – stoły prostokątne - minimum 75 osób, maksymalnie 100 osób:
- 2 rzędy po 38 osób (19 osób na jedną stronę stołu) + stół pary młodej 6 osób = 82 miejsca tworzymy tradycyjną podkowę - literę U
- 5 rzędów x 20 osób ustawionych jeden za drugim , para młoda siedzi przy stole 20 osobowym = 100 miejsc - komunikacja po bokach wygodna

 

ul. ks. Norberta Bończyka 13
41-400 Mysłowice
tel. 519 116 713
www.szybbonczyk.p

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dane do faktury:
Braks Restauracje Halina Sikora
41-400 Mysłowice ul.Ks. N. Bończyka 13
NIP 222-005-38-09

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna