Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Nowa Sól i okolic Nowej Soli.

Sala weselna Modrzyca PENCJONAT KORONA

Sala weselna Modrzyca PENCJONAT KORONAWitamy w Pensjonacie "KORONA" * * *

Serdecznie zapraszamy do pensjonatu "KORONA" w miejscowoś›ci Modrzyca oddalonej o 3km od centrum Nowej Soli w wojewó‚dztwie Lubuskim.
Hotel umiejscowiony jest w spokojnym i zacisznym miejscu.

Gwarantujemy Pań„stwu znakomitą baze noclegową… w pokojach 1,2 i 3 osobowych.
Na terenie posesji znajduje się™ bezpł‚atny parking z monitoringiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcje znajdują…ce w okolicy to mię™dzy innymi:
- port rzeczny oraz przystań„ kajakowa w Nowej Soli
- rezerwat przyrody Bukowa Góra
- najwiekszy w europie Park Krasnala, w któ‚rym znajduje się™ zapisany w Ksiedze Rekordó‚w Guinessa skrzat SOLUŚ (najwię™kszy na ś›wiecie) - Nowa Só‚l al. Wolnoś›ci.

Do dyspozycji Pań„stwa mamy dwie sale klimatyzowane.
Sala na parterze z ogrodem zimowym przystosowana jest na 200 osob. Znajduje się™ tu scena z profesjonalnym oś›wietleniem.
konferencyjna znajdują…ca się na pierwszym pię™trze na 80 osób.
Organizujemy przyję™cia weselne, komunie, chrzciny, bankiety, oraz inne imprezy okolicznosciowe.

PENSJONAT KORONA
ul. M.Konopnickiej 43
67-106 Modrzyca
68 355 04 65
502655053
602514421
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.pensjonat-korona.pl/

BUGAJ STANISŁAW PENSJONAT KORONA S C BOGUMIŁA I STANISŁAW BUGAJ
ul. M.Konopnickiej 43
67-106 Modrzyca
NIP: 9251350446

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna