Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Oława i okolic Oławy.

Sala Weselna Oława JAKUB SOBIESKI

Sala Weselna Oława JAKUB SOBIESKIWesela
Dzień Ślubu i Wesela jest jednym z najważniejszych dni w życziu każdego z nas…
Ślub i Wesele to tylko jeden dzień, ale jak ważny dla każdego z nas. Bylibyśmy zaszczyceni mogąc współuczestniczyć w tym wydarzeniu poprzez organizację przyjęcia weselnego.
Chcielibyśmy sprawić, aby ta uroczystość pozostała w pamięci Państwa i Państwa Gości niepowtarzalnym i długo mile wspominanym wydarzeniem.
Przygotowaliśmy ofertę weselną, w której chcemy spełnić Państwa oczekiwania, począwszy od wyjątkowego menu, pięknie udekorowanej sali po doskonałą obsługę. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie i wyobrażenia dotyczące tej wyjątkowej chwili…

 

 

 

 

 


W tak uroczystym i ważnym dla Państwa dniu zadbamy o profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu.
Zobacz co mamy w ofercie weselnej...Hotel Jakub Sobieski ***

HOTEL & RESTAURACJA JAKUB SOBIESKI
55-200 Oława
ul. Św. Rocha 1
+48 513 169 919
kom. +48 507 015 155
tel. +48 71 301 41 80
Kom. +48 501 436 652
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.hoteljakubsobieski.pl/

PHU JADROM
Usługi hotelarsko-gastronomiczne Jadwiga Kaczor
55-200 Oława
ul. Św. Rocha 1
NIP 912-116-67-73

 

 

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna