Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Orzesze i okolic Orzesza.

Sale Weselne Orzesze ZAJAZD KASZTELAŃSKI

Sale Weselne Orzesze ZAJAZD KASZTELAŃSKIZapraszamy serdecznie wszystkich przyszłych Państwa Młodych do skorzystania z naszej oferty dotyczącej organizacji przyjęcia weselnego.


Dysponujemy salą, w której możemy zorganizować przyjęcie weselne dla około 100 gości.
Oferujemy: smaczne dania, bogate menu, miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę przy jednoczesnej bardzo atrakcyjną ofercie cenowej.
Posiadamy również bazę noclegową. W tym zakresie deklarujemy korzystną ofertę dla naszych Gości Weselnych.

 


Aby spełnić Państwa oczekiwania i indywidualne życzenia, dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy i pozostał w pamięci na długo.

Kontakt: ZJAZD KASZTELAŃSKI
Dane teleadresowe:
Zajazd Kasztelański – Dom Śląskiej Kultury
ul. Piastowska 29
43­-180 Orzesze-­Woszczyce
tel./fax: 32 221 26 93
tel. kom.: 661 432 057
w sprawach przyjęć okolicznościowych i rezerwacji
w godz. 10.00 - 19.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
NIP: 6331993009

http://www.kasztelanski.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna