Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Orzesze i okolic Orzesza.

Sale Weselne Orzesze DWÓR SZCZEPAŃSKICH

Sale Weselne Orzesze DWÓR SZCZEPAŃSKICHChcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość wszystkich wyjątkowych chwil. Potrafimy miło i profesjonalnie zorganizować każde przyjęcie weselne, dostosowując się do Państwa życzeń i sugestii. Fachowa obsługa zadba o dobrą atmosferę i zaspokoi gusta każdego z Państwa gości. Przygotujemy przyjęcie, którego niezapomniana atmosfera i ciepło będą mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach. Dysponujemy dużą salą restauracyjną na 100 osób oraz dwiema na 30 osób. Umożliwia to organizację przyjęcia jednorazowo dla około 130 osób. Przestronne i pięknie udekorowane wnętrza zapewniają komfort i możliwości wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca. 

W trakcie zabawy można odpocząć w parku krajobrazowym z licznymi alejkami spacerowymi. Uroku okolicy dodają również wkomponowane w krajobraz stawy z kaskadami wodnymi.
Dla znużonych całonocną zabawą gości oferujemy również specjalną ofertę cenową za nocleg w komfortowo wyposażonych pokojach.

Kontakt:Dwór Szczepańskich
Hotel Restauracja "Dwór Szczepańskich"
ul. Jana Długosza 1, 43-188 Woszczyce, woj. śląskie

tel/fax: + 48 32 221-55-62
tel: + 48 32 221-55-62,

+ 48 32 221-57-56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.dworszczepanskich.pl/

gg: 35444748

nip:6311042400

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna