Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Ostrów Mazowiecka i okolic Ostrowa Mazowieckiego.

Sala Weselna Podborze DWOREK NAD STAWEM

Sala Weselna Podborze DWOREK NAD STAWEM

Dworek Nad Stawem
Dworek Nad Stawem to splot pewnych czynników: pasja człowieka, harmonia natury, konstatacja stylu. Dlatego podjęliśmy wyzwanie czynienia naszych Klientów szczęśliwszymi ludźmi.
Hotel
Stworzyliśmy hotel, by każdy podróżnik znalazł wytchnienie od codzienności. Wypoczynkowi sprzyja otoczenie natury, klasyczna - polska kuchnia i świadoma geomancja.
Sala weselna
Sala weselna została tak zaplanowana, żeby zapewnić szanse na spełnienie wyszukanych oczekiwań gości, Pary Młodej i jej rodziców. Doceniamy fakt, że wieczór weselny to zacny moment, a dostatek kulinariów, tembr muzyki i aranżacja detali powinny ocierać się o doskonałość.

 

 

 

 

 


Wielu zaufało Dworkowi Nad Stawem – dołącz do naszych zadowolonych Klientów.
Weselai przyjęcia
Wesele to uciecha, wesołość. Niech ten wieczór będzie największą radością Młodej Pary, ich rodziców i zaproszonych gości. Wzniesiemy się dla Was na wyżyny naszych umiejętności, by tak było. Piękna, klasyczna sala, dopasowane dekoracje, kulinaria łechcące podniebienia, czystość i porządek, sprawna i subtelna obsługa, otoczenie przyrody, wiele dodatkowych atrakcji, komfort w każdym calu.
Zadbaliśmy o to o czym niekoniecznie pomyślisz a docenisz w trakcie trwania wesela - żeby cały teren był ogrodzony, parking wystarczył dla wszystkich samochodów, sala miała skuteczną wentylację i klimatyzację, łazienki były zawsze czyste i pachnące, oświetlenie było dostosowane do pory dnia i momentu przyjęcia, zawsze dysponujemy alternatywą dla braku prądu lub wody.
Przygotowaliśmy frapujące pakiety weselne oraz rozmaite atrakcje – wybierasz co chcesz. Skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia dostępności obiektu w interesującym Cię terminie. Zapraszamy do obejrzenia obiektu, służymy radą, wsparciem i doświadczeniem.
Imprezy okolicznościowe
Zapraszamy do powierzenia nam organizacji wszelkich uroczystości rodzinnych, np. chrzciny, komunia, urodziny, imieniny, jubileusz, półmetek, studniówka, 18-nastka, konsolacja. Zawsze dążymy do doskonałości, im większe wyzwanie i trudniejsze przedsięwzięcie – tym więcej pasji w naszej pracy. Przy każdej imprezie mamy aspiracje, by goście byli usatysfakcjonowani. Cieszą nas wszyscy nowi klienci, honorem zaś jest dla nas jeśli nasi dotychczasowi klienci wracają do nas oddając w nasze ręce organizację kolejnych uroczystości. Tak pojmujemy jakość naszych działań i filozofię tego czym się zajmujemy.

Dworek Nad Stawem
ul. Zambrowska 43
07-300 Podborze
NIP 5213218010
784401943
794401943
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.dworeknadstawem.eu/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna