Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Piekary Śląskie i okolic Piekar Śląskich.

Piekary Śląskie PAŁAC WIŚNIEWSKI

Sala weselna Piekary ŚląskieZapraszamy wszystkich do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego w „Pałacu Wiśniewski”.
Na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której chcemy spełnić Państwa oczekiwania, począwszy od wyjątkowego menu, przez profesjonalną obsługę oraz klasyczne i niepowtarzalne wnętrza.
Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia weselnego, mając na uwadze Państwa sugestie i życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili.
Dla Państwa potrzeb stworzyliśmy również ofertę na organizację przyjęcia weselnego w tygodniu juz w cenie 175,00 zł od osoby.
Jeżeli chcecie sprawdzić dostępność terminu na organizację wesela lub porozmawiać z naszym pracownikiem na temat szczegółów, prosimy o kontakt: tel. 500-117-071.


Zdjęcia ze zorganizowanych przez nas wesel można obejrzeć w galerii zdjęć.

Hotel „Pałac Wiśniewski”
ul. Ks. Popiełuszki 13
41-940 Piekary Śląskie
NIP: 6530003653
Tel.: 32 381 00 20
Fax: 32 284 84 81
Tel. kom.: 501 145 660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.palac-wisniewski.pl

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna