Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Piła i okolic Piły.

Piła sale weselne

Szukasz sali weselnej?? Szukasz pięknego lokalu na Twoje wesele?? Pomożemy Ci szybko i łatwo odnaleźć miejsce na Twoje wymarzone wesele. Poniżej prezentujemy Państwu sale, lokale, restauracje, hotele i domy weselne które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. 

 

 

Sala Weselna Piła STAJNIA

Sala Weselna Piła STAJNIASTAJNIA Restauracja & Galeria sztuki w Pile to niezwykle ekskluzywne i niepowtarzalne miejsce. Łączy w sobie elegancję salonu z tradycyjnym przytulnym wystrojem, nawiązującym do prawdziwej stajni. Tak wyjątkowy wystrój może stanowić idealną oprawę do wszelkich podniosłych uroczystości.

Chcielibyśmy zaoferować Państwu organizację imprez okolicznościowych: WESELA, KOMUNIE, CHRZTY, STYPY, SPOTKANIA INTEGRACYJNYCH, JUBILEUSZE i CATERING.

Możemy dla Państwa zorganizować małe spotkanie rodzinne na ok. 30 osób, jak również uroczystość weselną do 130-tu osób (jedna z największych sal w Pile.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Piła HOTEL GRINGO

Sala Weselna Piła HOTEL GRINGORestauracja GRINGO została otwarta w 2006 roku, choć gastronomiczne tradycje tego miejsca sięgają lat 90. ubiegłego wieku. GRINGO powstało bowiem w miejscu dawnego pubu Oaza, który należał do ulubionych lokali wielu mieszkańców przede wszystkim osiedla Podlasie.
W naszych zamysłach GRINGO miało jednak stanowić zupełnie nową jakość i nasz wieloletni plan realizowaliśmy konsekwentnie od samego początku. Po przejęciu budynku pubu, zmieniliśmy w nim praktycznie wszystko, oprócz adresu. W pierwszej kolejności rozbudowaliśmy obiekt, powiększając główną salę restauracyjną i nadając jej zupełnie nowy wystrój. W kolejnym kroku dobudowaliśmy piętro, w którym funkcjonuje obecnie hotel GRINGO.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Ujście PAŁAC JABŁONOWO

Sala Weselna Ujście PAŁAC JABŁONOWODzień Ślubu to dzień, na który oczekuje każdy z nas, dzień, który na zawsze odmieni nasze życie i pozostanie w pamięci.

Warto więc zadbać o każdy szczegół przyjęcia: piękną suknie, lśniace bukiety, a także wyjątkowe miejsce przyjęcia.

Pałac Jabłonowo dzięki unikatowemu XVIII-wiecznemu klimatowi z pewnościa sprosta Państwa oczekiwaniom.

Zabytkowy park w stylu angielskim, strumień, stawy, kamienne mosty pomogą zapomnieć o troskach dnia codziennego. Specjały naszej kuchni, połaczone z gościnnym personelem nakłonią Państwa do częstszych odwiedzin.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Piła PENSJONAT PARK

Sala Weselna Piła PENSJONAT PARKPensjonat „Park” znajduje się w centrum miasta Piła. Jego otoczenie stanowi piękny park miejski (Park Miejski im. Stanisława Staszica w Pile) założony w XIX w. Budynek pensjonatu powstały w 1896 r.przez blisko pięćdziesiąt lat był siedzibą pilskiego bractwa strzeleckiego. Do tej tradycji nawiązuje znajdujący się w holu wejściowym pensjonatu witraż ze sceną męczeństwa świętego Sebastiana, patrona europejskich bractw strzeleckich. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm oraz organizacjom Pensjonat Park w Pile został przygotowany z myślą o prowadzeniu konferencji, spotkań, sympozjów, szkoleń. Oferujemy wynajem sal w centrum Piły, nasz obiekt dysponuje ponadto parkingiem oraz jest położony w otoczeniu parku.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Piła HOŁUBOWSKI HOTEL

Sala Weselna Piła HOŁUBOWSKI HOTELPrzyjęcie weselne to szczególne wydarzenie dla każdego z nas, zarówno dla Pary Młodej jak i Gości. Z myślą o tak ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną.
Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację wspaniałego przyjęcia na wysokim poziomie. Hotel ** HOŁUBOWSKI położony jest w zacisznej podmiejskiej dzielnicy Piły, w północnej części województwa wielkopolskiego. Niewątpliwym atutem hotelu jest jego lokalizacja tuż przy drodze krajowej nr 11, dzięki czemu dotarcie do centrum miasta, czy do punktów takich jak galerie handlowe lub miejsca organizacji imprez sportowych i kulturalnych w godzinach szczytu nie zajmuje więcej niż 10 minut.

Czytaj więcej...

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna