Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Pruszków i okolic Pruszkowa.

Sala Weselna Kanie ASTORIA

Sala Weselna Kanie W latach 60 -70 XX wieku dziadek nasz pracował i kierował zespołem kucharzy w takich warszawskich hotelach jak Bristol i Europejski.Umiejętności i smak przejęła po dziadku nasza mama. Od wielu lat spełniała się jako szef kuchni na weselach i innych przyjęciach okolicznościowych, jeszcze przed powstaniem naszej sali weselnej.Wraz z bratem od dziecka lubiliśmy pomagać mamie. Odkryliśmy przy tym, że będziemy kontynuować rodzinną tradycję.I tak właśnie się stało. Ukończyliśmy szanowaną szkołę gastronoimiczną przy ulicy Poznańskiej w Warszawie. W trakcie nauki pogłębialiśmy swoje umiejętności i nabywaliśmy doświadczenia odbywając praktyki w hotelu Sheraton pod czujnym okiem szefa kuchni Kurta Shellera.

 

 

 

 

 


Po kilku latch pracowaliśmy już jako szefowie kuchni w warszawskich restauracjach, lecz pragneliśmy czegoś więcej.
Naszym wielkim marzeniem było wybudowanie domu weselnego i do tego dążyliśmy.
Marzenia się spełniaja. W 2010 r. udało nam sie postawić naszą salę weselną, którą wspólnie z architektem projektowaliśmy uwzględniając najdrobniejsze szczegóły.
Dom weselny Astoria jest firmą rodzinną, którą prowadzi dwóch synów wraz z rodzicami.
Przygotowując menu z klientem jesteśmy w stanie przygotować każdą potrawę. Preferujemy produkty świeże i sezonowe, z wyjątkiem carvingu czyli artystycznego dekorowania, przy którym użycie czasem egzotycznych owoców daje bajeczny efekt końcowy.
Przekąski i sałatki można w przeróżny sposób ozdabiać, ale dekorując porcje obiadowe ograniczamy się do minimum, gdyż zależy nam aby pod względem ilości obiad był naprawdę duży.
Staramy się by ilość jedzenia na stołach była do końca podobna jaką goście zastali na samym początku. Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient. Jesteśmy szczęśliwi, gdy słyszymy pozytywne opinie o naszym domu weselnym, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby słyszeć ich jak najwięcej.
Jesteśmy obecni na każdym przyjęciu zarówno na sali jak i na kuchni. Wspomaga nas przy tym zespół wybranych pracowników.
Mając zdobytą wiedzę i doświadczenie nie zatrzymujemy się w miejscu, ale staramy się odkrywać coś nowego.

 

Dom weselny Astoria
Kanie k. Pruszkowa, Warszawa centrum 20 km, wojewódzwtwo mazowieckie
ul. Gościnna 3
Sala weselna - telefon:
602-706-605
Sala weselna - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://domweselnyastoria.pl

NIP 5342334557

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna