Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Pszczyna i okolic Pszczyny.

Pszczyna sale weselne

Szukasz sali weselnej?? Szukasz pięknego lokalu na Twoje wesele?? Pomożemy Ci szybko i łatwo odnaleźć miejsce na Twoje wymarzone wesele. Poniżej prezentujemy Państwu sale, lokale, restauracje, hotele i domy weselne które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. 

 

Sala Weselna Brzeźce ZACISZE

Sala Weselna Brzeźce Od dziewiętnastu lat organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia. Zaangażowanie, pasja i wysiłki naszej rodziny i pracowników zaowocowały ogromnym doświadczeniem.
Wiemy doskonale jak profesjonalnie zorganizować Twoje przyjęcie. Zapewniając maksimum satysfakcji przy konkurencyjnej cenie. Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem tak aby Państwa przyjęcie było jak najbardziej udane.
Sale Restauracji Zacisze mogą pomieścić w zależności od układu:
Sala balowa - 160 osób tylko miejsca siedzące / 120 os przyjęcia taneczne

Czytaj więcej...

Sala Weselna Goczłkowice-Zdrój KARCZMA KUBAN

Sala Weselna Goczłkowice-Zdrój KARCZMA KUBANKarczma Kuban to restauracja w stylu góralskim, w której mamy do zaoferowania:
- salę w stylu góralskim, otwartą na co dzień dla Gości,
- salę w stylu góralskim, mieszczącą do 30 osób, idealną na organizację imprez okolicznościowych,
- chatę góralską - Bacówkę, w której zmieścimy do 80 osób.
Zapraszamy też do organizacji imprez w restauracji Hawana w Pszczynie przy ul. Maków 2.
W stylowej Karczmie góralskiej znajduje się elegancka sala balowa.Wesele to niezapomniana uroczystość, warto uczcić ją w wyjątkowym miejscu.Zapraszamy do zorganizowania Wesela w Karczmie Kuban, dołożymy wszelkich starań aby ten dzień był dla Państwa niezwykły.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Pszczyna WAROWNIA

Sala Weselna PszczynaW Pszczynie onegdaj stał zamek, niemal taki sam, jak Warownia...Raczono się tu przysmakami kuchni śląskiej, litewskiej, czeskiej, polskiej... Skąd te wpływy? Położona na pograniczu śląsko-małopolskim Pszczyna zawsze obficie czerpała z europejskiej tradycji. Blisko było stąd do Krakowa, do Pragi, Wiednia, Berlina... Smaki i zwyczaje zawsze się tu przeplatały - w Warowni podtrzymujemy tą różnorodność.
Jeśli chcesz poczuć ten unikalny klimat, zasiądź do suto zastawionego stołu, wznieś z nami toast za piękną Helenę i zaprawionego w bojach Jana. Pij i jedz, życia używaj, nie odmawiaj sobie! Bacz jednak byś nie rozgniewał gospodarzy... Bo lochy są zimne, a i sala do tortur czeka...!

Czytaj więcej...

Sala Weselna Piasek JABŁOŃSCY

Sala Weselna Piasek JABŁOŃSCYDo Państwa dyspozycji oddajemy wspaniałą, klimatyzowaną salę, do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel, komunii, bankietów i wiele wiele innych.

Nasza kuchnia kierowana przez szefa kuchni - Łukasza Gulca - przygotuje dla Państwa każe danie, zgodnie z Państwa życzeniem, nowocześnie zaprojektowana sala wraz z zapleczem sanitarnym pozwoli Państwu miło spędzić każdą imprezę.

Na życzenie naszych gości jesteśmy w stanie przygotować każdą kulinarną zachciankę.

Czytaj więcej...

Sala Weselna Ćwiklice DWOREK POD JEMIOŁĄ

Sala Weselna Ćwiklice O Dworku
Witamy w Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach koło Pszczyny.
Dysponujemy:
- salą balową
- salą konferencyjną
- karczmą
- ogródkiem z grillem
Sala balowa Dworku pod Jemiołą może pomieścić aż 400 osób!

Czytaj więcej...

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna