Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Pszczyna i okolic Pszczyny.

Sala Weselna Pszczyna WAROWNIA

Sala Weselna PszczynaW Pszczynie onegdaj stał zamek, niemal taki sam, jak Warownia...Raczono się tu przysmakami kuchni śląskiej, litewskiej, czeskiej, polskiej... Skąd te wpływy? Położona na pograniczu śląsko-małopolskim Pszczyna zawsze obficie czerpała z europejskiej tradycji. Blisko było stąd do Krakowa, do Pragi, Wiednia, Berlina... Smaki i zwyczaje zawsze się tu przeplatały - w Warowni podtrzymujemy tą różnorodność.
Jeśli chcesz poczuć ten unikalny klimat, zasiądź do suto zastawionego stołu, wznieś z nami toast za piękną Helenę i zaprawionego w bojach Jana. Pij i jedz, życia używaj, nie odmawiaj sobie! Bacz jednak byś nie rozgniewał gospodarzy... Bo lochy są zimne, a i sala do tortur czeka...!

 

 

 

 

 


Warownia powstała na przekór konsumpcyjnej rzeczywistości, z potrzeby stworzenia czegoś wyjątkowego. Stworzyliśmy miejsce idealne do spędzania wolnego czasu.
W Warowni możecie się raczyć doskonałym jadłem, napitkami i wspaniałą atmosferą. Warownia jest przyjazna dzieciom i z radością gości całe rodziny.
Zapraszamy Was codziennie. Dodatkowo co tydzień mamy dla Was nowe atrakcje i wydarzenia tematyczne. Sprawdź nasze kalendarium i wybierz coś dla siebie! Nie zapomnij zwiedzić całej Warowni - miejsc magicznych jest tu co niemiara...

 

WAROWNIA PSZCZYŃSKICH RYCERZY
43-200 Pszczyna, ul.Bielska 50
tel. kom. +48 609820939
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
PN-CZW.: 12.00 - 21.00
PT: 12.00 - 22.00
SB-ND: 11.00 - 22.00
Po indywidualnych ustaleniach, istnieje możliwość wydłużenia godzin otwarcia lokalu.
Mapa dojazdu
Dane GPS:
N 49° 57' 36.41''
E 18° 57' 33.80''
Wstęp Aby przekroczyć bramy, należy kupić 1 dukata za 10 zł (tylko dorośli i młodzież pow. 15 r.ż.). Dukatem można zapłacić w restauracji lub zachować go na pamiątkę. W przypadku imprez biletowanych, cenę biletu podajemy na podstronie z danym wydarzeniem.
Konto BankMillennium S.A.
nr konta 21 1160 2202 0000 0002 0292 4814
Zakaz wprowadzania zwierzątW Warowni Pszczyńskich Rycerzy obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt.
Rezerwacje stolika
przyjmujemy tylko telefonicznie pod nr tel. 322150118
https://warownia.com.pl
NIP: 6381815184
Regon: 364489097

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna