Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Rzeszów i okolic Rzeszowa.

Sala weselna Rzeszów Hotel Andersen

Sala weselna RzeszówTen niepowtarzalny moment w życiu warto uczcić odpowiednią oprawą. Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego w Hotelu Andersen - w miejscu niezwykłym ze względu na zaciszne położenie oraz nastrojowe i luksusowe wnętrza sali weselnej i pokoi gościnnych. Możemy zorganizować przyjęcie dla 160 osób przy tradycyjnym bankietowym ustawieniu stołów. Posiadamy standardowe „weselne menu” - ale każda Para Młoda przy wsparciu naszego szefa kuchni układa własną kompozycję dań.
Wyjątkowość wnętrz, elegancja, smaczna kuchnia oraz profesjonalna i przyjazna obsługa stwarzają oryginalność tego wielkiego dla Państwa dnia.

Andersen
Hotel i Restauracja
ul. Krakowska 443
35-213 Rzeszów
NIP: 8132423664
tel: 17 863 73 51, 17 863 22 44
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.andersenhotel.pl

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna