Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Skawina i okolic Skawiny.

Sala Weselna Skawina RESTAURACJA STEK

Sala Weselna Skawina Witamy na stronie Restauracji Stek w Skawinie.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Naszego lokalu i zapraszamy na pyszny posiłek w wyjątkowej atmosferze. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników zapewni 100% zadowolenie służąc swoja pomocą.
Zanim Skawina otrzymała swoją nazwę, istniała już nazwa przepływającej tędy rzeki. Pierwotnie – w latach 1253 – 1258 – mówiono o niej „Skauina”, po lokacji miasta utrwaliła się nazwa Skawinka.
W odległości piętnastu kilometrów od Krakowa nad niewielką rzeczką Skawinką stanowiącą lewy dopływ Wisły, w malowniczej kotlinie leży miasto Skawina. Wraz z szesnastu otaczającymi je wioskami stanowi gminę. Dwudziestoczterotysięczna Skawina jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i handlowym.

 

 

 

 

 

Ma znakomitą komunikację.
Stare Centrum Skawiny Rynek i przyległe doń uliczki zachowały średniowieczny układ urbanistyczny. Niektóre klasycystyczne kamieniczki liczą ponad sto lat.
W obrębie Rynku znajduje się Ratusz wybudowany w 1904 r.wg projektu znanego architekta  Ekielskiego.
We wschodniej części miasta zwanej Korabniki (niegdyś wieś służebna dworu krakowskiego)  szczególnie ciekawe są dwa obiekty: stara kamienna wozownia sprzed dwóch stuleci, jedyna pozostałość
po niegdysiejszym zajeździe, oraz prześliczny,renesansowy, piętrowy dwór, dźwignięty z ruiny
i pieczołowicie, niemałym sumptem odnowiony przez obecnych właścicieli, małżeństwo  Ryniaków.
W ogrodzie znajdują się kilkusetletnie drzewa pomniki przyrody. Miejsce to było przed stu laty częstym celem wypraw krakowskiej bohemy:serdecznie je kochał Stanisław Wyspiański, bywali tu Lucjan Rydel
i Kazimierz Przerwa Tetmajer.
Kolejnym godnym polecenia obiektem krajoznawczym jest rezerwat przyrody Kozie Kąty
w Radziszowskim lesie. Warto też wiedzieć, że na terenie miasta i gminy znajduje się jedenaście zabytkowych parków. Szczególnie cenne są parki dworskie w Jurczycach, Polance Hallera  i Korabnikach.

 

Restauracja "Stek" - Mirosław Adamczyk
ul. Niepodległości 4.
32-050 Skawina

Tel. 12 276 56 72
Kom. 728 918 959
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.restauracjastek.pl
NIP: 679-002-30-84

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna