Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne, lokale weselne, domy weselne | Środa Wielkopolska| i okolic Środy Wielkopolskiej

Sala Środa Wielkopolska CECHOWA

Sala weselna Środa WielkopolskaSala cechowa to w pełni klimatyzowana sala bankietowa na 140 osób. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja przyjęć weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować również mniejsze uroczystości np. rocznice czy imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości są stoły o kształcie prostokątnym lub okrągłym, a wystrój sali wzbogacają białe, ubrane krzesła. Stoły dekorujemy według Państwa oczekiwań, a przykładowe efekty możecie Państwo zobaczyć poniżej w galerii.
Bezpośrednio przed Salą znajduje się parking, dzięki czemu zarówno Nowożeńców jak i gości dzieli kilka kroków od auta do Domu Weselnego. Na życzenie Pary Młodej pomagamy zorganizować nocleg dla gości, zespół, auto czy fotografa. Każda młoda para to odmienne potrzeby. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie je spełnci.

Otwieramy się na sugestie i wspólnie planujemy każdy szczegół‚ tego wyjątkowego dnia. W przygotowaniach pomagają nam doskonali kucharze, którzy rozpieszczają nie tylko nasze podniebienie ale i nasze oczy. Przez całe wesele do dyspozycji gości jest profesjonalna obsługa, która dopilnuje, żeby wszyscy goście czuli się wyjątśkowi.
Ceny wesel zaczynają się już od 100zł‚ od osoby (w cenie ubiór sali). Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do kontaktu z nami.
Uwaga! Sala Cechowa to nie tylko niezapomniane chwile przyjęć weselnych. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu technicznemu (wysokiej klasy projektor), oferujemy możliwość organizacji imprez firmowych oraz szkoleń.

SALA CECHOWA
Środa Wielkopolska,
ul. Cechowa 4
NIP 786-124-75-33
tel. kom. 664 969 227
http://www.salacechowa.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna