Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Swarzędz i okolic Swarzędza.

Sala Weselna Swarzędz HOTEL 3

Sala Weselna SwarzędzUroczystość weselna to wyjątkowo ważny czas dla osób, które zdecydowały się na tak ważny życiowy krok. Czas ten jest wyjątkowy – dlatego, dokładamy wszelkich starań, aby narzeczeni i ich goście zostali obsłużeni na najwyższym poziomie.
Hotel3 oferuje Państwu wyremontowaną w 2012 roku, klimatyzowaną salę wraz z parkietem tanecznym, która zapewni doskonałą, swobodną zabawę przy orkiestrze jak i DJ-u dla grupy gości do 90 osób.
Dla narzeczonych oferujemy zupełnie gratis specjalnie przygotowany na ten wyjątkowy wieczór apartament.
Dla gości weselnych oferujemy preferencyjne ceny noclegów a dla tych najmłodszych możemy zapewnić profesjonalną opiekę, połączoną z grami i zabawami w specjalnie do tego przystosowanym pokoju.
Zlecając nam organizację swojego wesela

możesz liczyć na pomoc w:
odpowiednim udekorowaniu Sali weselnej
wyborze orkiestry lub DJ-a
zorganizowaniu „wiejskiego stołu” ze smakowitymi wędlinami i trunkami „domowej roboty”
zorganizowaniu pokazu barmańskiego / drink baru
zapewnieniu profesjonalnej opieki dla małych dzieci na czas imprezy weselnej
Nasza kuchnia z pewnością spotka się z aprobatą Państwa gości weselnych, gdyż bazuje na potrawach tradycyjnej kuchni polskiej, które znane są każdemu z nas od dzieciństwa.
Nie pobieramy dodatkowych opłat od alkoholu, tzw. „korkowego”. Oferujemy również chłodziarki do alkoholu, aby wódka czy białe wino podawane były w odpowiedniej temperaturze.

HOTEL 3
UNIA MEBLE Sp. z o.o. Sp. K
Ul. Św. Marcina 1
62-020 SWARZĘDZ
NIP: 777-13-56-023
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http: http://www.hotel3.poznan.pl
Telefon: +48 (61) 651 02 44
Fax: +48 (61) 817 26 42
Kontakt do Menedżera Hotelu:
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna