Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Świecie i okolic Świecia.

Sala Weselna Świecie W MŁYNACH

Sala Weselna Świecie W MŁYNACHOd lat z pasją dbamy o wyjątkową oprawę imprez i wszelkich uroczystości, sprawiając że zostają one niezapomniane. Wyjątkowa chwila potrzebuje wspaniałej oprawy, dlatego Nasza Firma spełni wasze marzenia. Już niebawem przeżyjecie najpiękniejszy dzień Waszego życia. Dokładamy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień zapadł wszystkim państwa gościom na długo w pamięci, tak by we wspomnieniach przywoływał wyłącznie pozytywne obrazy i wzruszenia. Zapewniamy, iż Państwa ślub i wesele pozostawią wspomnienia elegancji w pamięci Waszych bliskich. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą a także galerią, gdzie prezentujemy swoje realizacje.

 

 

 

 

 

Szeroka gama elementów dekoracyjnych oraz ich finezyjne połączenie stworzy niesamowite i niezapomniane wrażenie. Możemy państwu zaoferować organizację:
- wesel          
- imprez okolicznościowych
- komunii świętych
- bali sylwestrowych 
- zabaw karnawałowych
- studniówek
- styp  
Nasza oferta obejmuję salę mieszczącą do 120 osób, catering, dekorację sali w standardzie, profesjonalną obsługę, dekoracji żywymi kwiatami (na zamówienie), oraz stół staropolski (na zamówienie). W naszej karcie dań oferujemy państwu szeroką gamę potraw. Menu weselne ustalane jest indywidualnie aby zadowolić państwa gusta i oczekiwania. Wyobraźnia i doświadczenie naszych szefów kuchni zapewne mile państwa zaskoczą. Na państwa życzenie organizujemy również stół staropolski. Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie które pozostaje w pamięci na całe życie. Dlatego bardzo ważne są więc:
- uroda i klimat miejsca
- fachowość i profesjonalizm
- uśmiechnięta i dyskretna obsługa
- niezapomniany i wyważony smak potraw    
Jesteśmy przekonani że spełniamy te warunki i powierzając nam organizację przyjęcia weselnego dokonują państwo trafnego wyboru.

Zaprasza Sala w Młynach
Z miasta Świecie

Sala w Młynach

Adres:    ul. Skłodowskiej 1b/11
Miasto:    Świecie 86-100
Rodzaj:    Dom Weselny
Województwo: kujawsko-pomorskie
Tel. 608 634 877
Tel kom    784 045 036
www: brak danych
NIP: brak danych

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna