Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Świętochłowice i okolic Świętochłowic.

Sala Weselna Świętochłowice FENIKS

Sala Weselna Świętochłowice

W urokliwym miejscu o dużym dorobku kulturalnym i cywilizacyjnym na dawnych, rozległych terenach niezamieszkałych borów, wzniesiono Centrum Kultury Śląskiej, w którym mieści się jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i magiczna jak sama nazwa na to wskazuje RESTAURACJA FENIKS.
Kojarzona z niesamowitym, mitycznym ptakiem, uznawanym za symbol nieśmiertelności, który przedstawiany był na tle słońca ze skrzydłami wzniesionymi do lotu ? tak też to wspaniałe miejsce godnie nosi nazwę purpurowo-złocistego ptaka, jakoby zawsze miało gościć u siebie spragnionych wędrowców.
Ślub i Wesele jest magiczną chwilą dla każdego, zarówno dla Państwa Młodych, dla Rodziców jak i wszystkich Gości. Jest to czas jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju, dlatego też chcielibyśmy zadowolić Państwa

w najmniejszym szczególe i sprawić by ten dzień był zapamiętany przez wszystkich.
Każde menu jest dopasowane więc do wymagań i Państwa potrzeb, istnieje także możliwość modyfikacji zestawów weselnych i dokonywania wszelkich innych zmian. Kolorystyka na stołach jest także dobierana do upodobań klienta. Oto przykładowe zestawy menu weselnego:

Restauracja Feniks
ul. Plac Krauzego 1
41-603 Świętochłowice
NIP 9541250664
tel: 608 689 070
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
restauracja-feniks.pl

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna