Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Tomaszów Mazowiecki i okolic Tomaszowa Mazowieckiego.

Sala Weselna Tomaszów Mazowiecki MALINOWA

Sala Weselna Tomaszów Mazowiecki MALINOWANasze sale są klimatyzowane i monitorowane. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu w naszej kuchni. Wędliny pieczemy sami zgodnie ze staropolskimi procedurami i zwyczajami. Oferowane torty pieczemy i sprzedajemy także naszej "konkurencji".
Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży już od ponad 30 lat. Urodzeni w Tomaszowie wiążemy swoje plany życiowe z naszym miastem i społeczeństwem, choć ze względu na ofertę cenową organizujemy wesela dla gości także z Łodzi, Opoczna czy innych okolicznych miast. Bardzo dbamy o reputację firmy. Naszą pozycję na rynku budujemy starając się proponować najwyższą jakość za rozsądną cenę.

 

 

 

 

 

Naszymi rekomendacjami są licznie składane podziękowania w formie zarówną osobistej, telefonicznej, jak i w formie podziekowań w lokalnej prasie czy w postaci zdjęć, które zamieszczamy w naszej galerii w holu głównym budynku.


Sala Weselna Malinowa

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Spalska 110

tel. 668 178 943

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.malinowa.com.pl

NIP: 7731719778
REGON: 592282340

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna