Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Zawiercie i okolic Zawiercia.

Sala Kroczyce ZAJAZD JURAJSKI

Sala Kroczyce

Wesela jak z bajki
Tak wyjątkowy dzień, jak dzień ślubu powinien mieć niepowtarzalną oprawę. W sali bankietowej Zajazdu Jurajskiego urządzamy wesela, które zachwycają Państwa Młodych i ich gości. Podczas takiego przyjęcia załoga naszego domu weselnego zawsze staje na wysokości zadania, dbając o każdy aspekt od początku imprezy, po jej zakończenie.
Radosny klimat przyjęć weselnych
Nasza klimatyzowana sala weselna w Podlesicach niedaleko Zawiercia jest do Państwa dyspozycji. Pięknie i stylowo urządzona, z odpowiednim oświetleniem będzie dobrze podkreślać rangę przyjęcia weselnego. Dekoracje oraz kwiaty do ozdoby sali to także istotny element, który po wcześniejszych ustaleniach realizujemy zgodnie z Państwa życzeniem.


Czy to huczne wesele, czy przyjęcie weselne w rodzinnym gronie, Zajazd Jurajski będzie idealnym miejscem w okolicy Zawiercia. Nasza propozycja to:
sala restauracyjno-bankietowa na 200 osób,
pełne menu weselne w atrakcyjnej cenie,
kompleksowa organizacja wesela,
pomoc w wyborze zespołu muzycznego, kamerzysty, fotografa,
noclegi dla Młodej Pary i gości – łącznie 150 miejsc,
promocyjne ceny noclegów dla gości weselnych.
Zadowolenie Nowożeńców jest dla nas potwierdzeniem, że organizowane przez nas wesela to dobra zabawa wszystkich uczestników. Dbamy o to od pierwszego przedweselnego spotkania i skupiamy się na Państwa oczekiwaniach, aby w oparciu o nie przygotować zarys całej imprezy, oraz jasny kosztorys.
Lokalizacja Podlesic to piękne krajobrazy Jury Krakowsko-Częstochowskiej i już to często jest wystarczającym argumentem za wybraniem naszej sali weselnej spośród wielu innych niedaleko Zawiercia. Tutaj każde wesele odbywa się wśród uroków przyrody, a wrażenia pozostają w pamięci, jak również na zdjęciach.
Sala weselna to dobre miejsce także na zorganizowanie poprawin. Na tę okazję możemy zaproponować również restaurację z bawialnią dla dzieci i ogródkiem piwnym, a z dodatkowych atrakcji w otoczeniu domu weselnego wiatę grillową oraz miejsce na urządzenie ogniska.
Profesjonalizm domu weselnego
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Nowożeńców z Zawiercia, oraz każdego innego miasta, proponujemy szeroki zakres usług domu weselnego. Zwracając się do nas macie Państwo pewność, że wesele zostanie starannie zaplanowane, a nasza załoga w domu weselnym dopilnuje wszelkich szczegółów. Jest to dla nas ważne, ponieważ tylko dobre zgranie wszystkich etapów wesela składa się na całość w postaci zadowolenia Młodej Pary i ich gości.

Zajazd Jurajski
Podlesice 1
42-425 Kroczyce, k. Zawiercie
NIP 649-21-05-882
tel. (34) 315 21 75
tel. kom. 508 78 68 61
tel. kom. 509 69 19 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
zajazdjurajski.pl

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna