Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Zgorzelec i okolic Zgorzeleca.

Sala Weselna Siekierczyn POD KASZTANEM

Sala Weselna Siekierczyn Dom Weselny pod Kasztanem położony w spokojnej, malowniczej wsi Siekierczyn niedaleko Lubania i Zgorzelca to idealne miejsce na zabawę do białego rana w czasie organizowanych przez nas tanecznych imprez, jak również na zorganizowanie każdego rodzaju przyjęcia firmowego lub prywatnego, a w szczególności przyjęcia weselnego. Elegancki wystrój wnętrza, spokojna okolica blisko natury, wspaniałe jedzenie gotowane na piecu węglowym, profesjonalna obsługa to gwarancja satysfakcji.W przeciągu ostatnich 20 lat zorganizowaliśmy w naszym lokalu ponad 500 wesel, z których każde nauczyło nas czegoś nowego i pozwoliło zebrać jakże cenne doświadczenie.Oprócz doświadczenia z poprzednich lat, staramy się zapewnić Państwu najwyższy poziom usług dzięki ciągłemu rozwojowi.

 

 

 

 

 

Sala i zaplecze kuchenne zostało generalnie wyremontowane, dzięki czemu dziś możemy oddać do Państwa dyspozycji pięknie zaaranżowany lokal oraz serwować najróżniejsze potrawy z rąk doskonałych kucharzy.Dziś zapewniamy Państwu również 5 nowych pokoi z łazienkami dla Pary Młodej i ich gości weselnych, ale także dla prywatnych klientów. W przyszłości planowany jest dalszy rozwój zaplecza noclegowego. Oprócz obiektu, stale rozwija się również cała załoga firmy. Różnego rodzaju kursy pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każde organizowane przyjęcie to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy w indywidualny sposób – tak, by dopasować się do Państwa, by zgodnie z Państwa gustami i marzeniami zorganizować idealny dzień. Służymy radami, dzielimy się doświadczeniem, ale również jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i pomysły. Państwa przyjęcie jest dla nas wyzwaniem, na które czekamy, któremu pragniemy sprostać w 100 procentach i wyciągnąć kolejną, jakże cenną dla nas lekcję.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Spełnij z nami swoje marzenia!


Dom Weselny pod Kasztanem
Adres:
Siekierczyn 275
59-818 Siekierczyn
Tel. 693 927 350
Jesteśmy blisko:
Lubań - 8,6 km
Pisarzowice - 8,1 km
Zgorzelec - 16,7 km
Współrzędne GPS:
15.19384 E
51. 121187 N
NIP 613-100-24-68
http://www.weselepodkasztanem.pl

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna