Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Giżycko i okolic Giżycka.

Sala weselna Giżycko Sala Bankietowo-Konferencyjna Białas i Synowie

Sala weselna Giżycko Sala Bankietowo-Konferencyjna Białas i SynowieSala Bankietowa – to wspaniałe reprezentacyjne miejsce z możliwością przyjęcia 300 osób. Posiada doskonałe warunki do organizacji bankietów, balów, czy wesel.
Sala specjalnie przygotowana jest do tego, by każda impreza miała wspaniałą oprawę – wpływa na to nie tylko smaczna kuchnia, ale także doskonałe wyposażenie, odpowiednio dostosowane wnętrza i profesjonalna obsługa.
Sala bankietowa, to także spełniający wysokie standardy obiekt konferencyjny. Organizujemy dla Państwa niezapomniane spotkania biznesowe na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki multimedialnej.
Sala Bankietowa „Biłas i synowie” to jedyne miejsce na zorganizowanie niepowtarzalnego wesela. Eleganckie i przestronne wnętrze uszlachetni celebrację zaślubin i zauroczy gości weselnych.
Sala Bankietowa „Biłas i synowie” może ugościć maksymalnie 270 osób.

Szanowni Nowożeńcy

Zapewniamy Wam:
Przepyszną kuchnię z bogatym menu
Profesjonalną obsługę kelnerską
Tradycyjne powitanie Pary Młodej chlebem i solą
Przywitanie Młodej Pary i Gości lampką wina musującego
Pomoc w sprawach związanych z organizacją przyjęcia weselnego
Indywidualne podejście
Elastyczność
Możliwość organizacji wesela przy okrągłych stołach
Konkurencyjne ceny

 

Sala Bankietowo-Konferencyjna Białas i Synowie
ul. Pasaż Portowy 2
11-500 Giżycko
NIP:
87 618 13 08
87 618 13 09
62 195 551
602 629 703
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://salagizycko.pl/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna