Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Kraków i okolic Krakowa.

Sala Weselna Kraków ZAMEK U ZIYADA

Sala Weselna Kraków ZAMEK U ZIYADARestauracja i Kawiarnia U ZIYADA słynie z eleganckich wesel, wykwintnych przyjęć okazjonalnych, a  także  kolacji  zaręczynowych. Nasze atuty to: doskonała lokalizacjaromantyczne widokismaczne potrawy w innowacyjnych kreacjach Szefa Kuchni Marka Buksy.Gwarantujemy sprawną obsługę i cudowną atmosferę. Zaplanowane wesele będzie długo i mile wspominane przez Państwa oraz zaproszonych Gości. Przestronna przestrzeń sali restauracji (127m) pozwala na organizację imprez okolicznościowych do 120 osób. W zależności od liczby Gości przyjęcie weselne możemy równiez zaplanować na poziomie kawiarni (136m), gdzie organizujemy przyjęcia do 60 osób.

 

W sali restauracyjnej proponujemy przyjęcie zasiadane przy bankietowych okrągłych stołach, bądź tradycyjnie, przy stołach prostokątnych zaaranżowanych w sprawdzonym układzie. W kawiarni znajduje się bezpośrednie wyjście na zewnętrzny taras. W kawiarni znajduje się Drink Bar, co sprzyja organizacji wspaniałego przyjecia weselnego z open- barem. Dodatkową atrakcją -jedyną w Krakowie są widokowe tarasy przynalezące do obydwu poziomów, z których Goście podziwiać mogą panoramę Wisły, Tatry czy też Klasztor Ojców Kamedułów na Bielanach. Pięknie położony, w sercu Lasu Wolskiego -Zamek w Przegorzałach wzbudza zachwyt wszystkich Gości.

Na poziomie restauracyjnym naprzeciwko sali znajduje się hall, w którym zwykle odbywają się tańce. Jest on widoczny dla Gości siedzących w sali restauracyjnej, co zapewnia kontakt wzrokowy.  W wypadku rezerwacji kawiarni- danie główne może być serwowane na tarasie widokowym Pod Arkadami, na świeżym powietrzu.

Organizujemy również przyjęcia weselne w dowolnie wybranych przez Klienta miejscach na zasadach cateringu.

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna