Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Kutno i okolic Kutna.

Sala Weselna Bedlno DOM WESELNY BAJKA

Sala Weselna Bedlno DOM WESELNY BAJKADrodzy Państwo...
Serdecznie witamy na naszej stronie!
Firma BAJKA od ponad 10 lat świadczy usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych.
Obsługujemy zarówno niezapomniane przyjęcia weselne, bale sylwestrowe,pikniki, grille czy konferencje,
jak też kameralne spotkania typu: urodziny, chrzty, komunie, itp.Oferujemy Państwu tradycyjne jedzenie, zawsze świeże i smaczne. Słyniemy również z obfitości posiłków i przekąsek.Gwarantujemy, że stoły na Państwa spotkaniach będą naprawdę suto zastawione!
W naszym menu znajdziecie także ciasta i torty domowej roboty.Usługi świadczymy zarówno w naszej sali - w Domu Weselnym BAJKA, jak i w wybranym przez Państwa lokalu.

 

 

 

 

 

 

Dom Weselny Bajka
Franciszków Nowy 10
k/Bedlna
99-311 Bedlno
NIP:
24 282-17-32
602-469-795
696-024-227

http://www.domweselnybajka.eu/

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna