Reklama www.Twoje-okna.com

Sale weselne i lokale weselne z miejscowości Żagań i okolic Żagania.

Sala Weselna Żagań PAŁAC KSIĄŻĘCY

Sala Weselna Żagań PAŁAC KSIĄŻĘCYŻagański Pałac Kultury z siedzibą w Żaganiu jest instytucją kultury powołaną w celu tworzenia, upowszechniania i ochrony kultury na terenie miasta Żagania.
Do podstawowych zadań instytucji należą:
— edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę
— tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego
— rozpoznawanie, rozbudzanie i zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych mieszkańców
— tworzenie warunków dla rozwoju folkloru, a także rękodzieła ludowego i artystycznego.

 

 

 

 

 


Zadania te Żagański Pałac Kultury realizuje poprzez:
— imprezy kulturalne: koncerty, spektakle
— teatralne, prezentacje, widowiska, wystawy
— imprezy plenerowe,warsztaty okolicznościowe
— prezentacje dorobku amatorskiego ruchu artystycznego
— kluby i sekcje zainteresowań
— różnorodne animacje kulturalne,tj.: cykliczne konkursy,przeglądy itp..
Ośrodek mieści sie w zabytkowym pałacu położonym w otoczeniu parku krajobrazowego -jednej z najwspanialszych rezydencji barokowych w Polsce.


Pałac Książęcy
Żagański Pałac Kultury
ul.Szprotawska 4
68-100 Żagań

Telefony:
sekretariat - teł.68 477 28 29,
fax 68 477 28 30
informacja - 68 477 28 31
dział imprez - 68 477 28 32
pracownia plastyczna - 68 477 28 33
księgowość - 68 477 28 34
administracja - 68 477 28 35
kierownik administracyjno-techniczny - 68 477 28 36
http://www.palac.zagan.pl

REGON: 080233199
NIP: 9241850555

Twoje wesele to wyjątkowa chwila dla Ciebie i twojej rodziny ale również dla nas jako współorganizatorów twojego przyjęcia weselnego. Ty zadbaj o swój wygląd, ubiór a my zadbamy o wystrój sali weselnej zdobiąc stoły, okna oraz cały parkiet aby służył wszystkim gościom weselnym. Cieszymy się twoim szczęściem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Okna ozdabiane na salach weselnych stanowią walor estetyczny dla przyjęcia. Zachęcamy także do przeglądnięcia strony internetowe Portalu twoje-okna.com 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego u nas. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci weselnych gości i młodej pary. Najlepsza sala weselna w twojej okolicy. Nasza sala witała już tysiące gości weselnych i była miejscem licznych przyjęć i imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobywane latami sprawiło, że jesteśmy liderami w branży weselnej. Cechą charakterystyczną jaką zapewniamy jest indywidualne podejście do każdego klienta i gościa. Zaangażowanie, nastawienie na realizację marzeń i pomysłów klientów sprawiły, że zaufało nam wiele Par Młodych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb Państwa młodych! Powierzono nam w ten sposób organizację najważniejszego przyjęcia w życiu. Warto zapoznać się z opiniami naszych klientów, które znaleźć można na naszej stronie internetowej. Pełna galeria zdjęć oraz przykładowe wystroje sali znajdują się na stronie www w zakładce galeria. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Wolne terminy jeszcze w tym roku. Zadzwoń do nas i uzyskaj ofertę organizacji wesela. Cena od osoby zależna od wyboru menu oraz terminu Wesela.

okna